Mistrovství ČR dorostu
Rozcestník
Kategorie
Kluby
Závodníci
Tabulky
Výsledky
Zápasy
Video
Zavodníci
Přehled závodníků
Příjmení
Jméno
Klub
Abdisattarov
Abdulloh
Ac Sparta Praha Judo
Abrahamyan
Aleksandr
Ac Sparta Praha Judo
Babiánek
Přemysl
Judo Club Havířov
Babič
Jan
Baník Karviná
Bagrin
Nicolae
Ac Sparta Praha Judo
Bartůsková
Anna
Slávia Kroměříž
Bauer
Jan
AŠ Ml. Boleslav
Bayer
Daniel
Sport Judo Litoměřice
Bek
Karel
Judo SG Plzeň
Bělohlávková
Tereza
Judo Teplice
Benešová
Nela
Start Kolín
Bernkrautová
Aneta
Skp Judo Nový Bydžov
Binar
Ondřej
AŠ Ml. Boleslav
Biolková
Brigita
Judoklub Pardubice
Blažek
Bedřich
Judoclub Liberec
Blažek
Samuel
Pro Sport Teplice
Blín
Matěj
Judo Academy Praha
Bohmanová
Erika
Judo-Club Domažlice
Boiko
Danylo
JK Jablonec n. N.
Borecký
Daniel
Sokol Praha Vršovice
Borovička
Tomáš
Pro Sport Teplice
Borůvka
Ondřej
Skp Judo Nový Bydžov
Brandýs
Lukáš
Tsc Turnov
Brda
Jan
Judo Neratovice
Brezáni
Šimon
Lokomotiva Trutnov
Brychtová
Luciana
Kodokan Judo Sokol Telč
Bulena
Lukáš
Judo Ddm Hradec Králové
Burešová
Kateřina
Tsc Turnov
Buzický
Patrik
Ac Sparta Praha Judo
Caletka
Petr
1. JC Baník Ostrava
Čapka
Čeněk
SŠ Judo Jiu-Jitsu
Čapka
Eduard
SKP Zlín
Čebík
Filip František
1. JC Baník Ostrava
Čech
Václav
Slezan Opava
Čechová
Veronika
Slezan Opava
Čerchla
Michal
1. JC Baník Ostrava
Černínová
Kateřina
Slezan Opava
Český
Michal
Judoclub Liberec
Chaloupková
Viktorie
Judoclub Liberec
Chalupková
Adriana
USK Praha
Chládek
Marian
Spartak Velká Bíteš
Chrástová
Kateřina
SKKP Brno
Cirók
Jakub
Judo Club Orlová
Culek
Martin
Sk Kaplice
Damajka
Šimon
Sokol Mohelnice
Daňková
Barbora
Sokol Praha Vršovice
Dejmková
Lucie
Tatran Prachatice
Divoký
Štěpán
Sokol Praha Vršovice
Dobrevová
Kateřina
Judo Academy Praha
Dofek
David
Judoklub Olomouc
Dolejšková
Tereza
Judo ELITE Praha
Dostál
Josef
Sokol Hradec Králové
Doupovec
Vít
SKKP Brno
Drdová
Silvie
Judo SG Plzeň
Egrt
František
Skp Judo Jičín
Fales
Ruslan
Sk Yawara Prague
Fanta
Patrik
Judo SG Plzeň
Ficnar
Marek
Judo Ddm Hradec Králové
Fišer
Štěpán
Pro Sport Teplice
Florianova
Karolína
Judoklub Pardubice
Fulneček
Šimon
1. JC Baník Ostrava
Gobernacová
Sára
Judoklub Pardubice
Gründl
Martin
Vtž Chomutov
Hampl
Petr
Slávia Kroměříž
Hanel
Jan
Sokol Hradec Králové
Havelka
Matouš
Judo Příbram
Havlíček
František
Judo Ddm Blovice
Havlová
Lucie
Judo SG Plzeň
Hlavičková
Nikola
Start Kolín
Hodek
Petr
Judo Ddm Blovice
Hojdarová
Štěpánka
Sport Judo Litoměřice
Holobrada
Josef
Judo Příbram
Homolka
Josef
Judoklub Mělník
Horáček
Jakub
Daitó Ryu - Pardubice
Hotovec
Ctibor
Sokol Jihlava
Hrabovský
Jan
Sokol Mohelnice
Hrdinová
Tereza
Judoklub Pardubice
Huber
Oliver
Judo Zš Sadová Čáslav
Hudeček
Jan
Judo Česká Lípa
Hula
Ondřej
Slezan Opava
Hušek
David
Tatran Prachatice
Hušek
Ondřej
Tsc Turnov
Huvar
Jakub
1. JC Baník Ostrava
Jahodová
Michaela
Daitó Ryu - Pardubice
Jandek
Jakub
Judo Beskydy
Javůrek
Patrik
Judoclub Liberec
Javůrková
Tereza
Sokol Hradec Králové
Jelínek
Tobiáš
USK Praha
Jeřábek
Martin
ENERGY JUDO TEAM
Jevdokymov
David
Sk Yawara Prague
Ježek
Jan
Skp Judo Nový Bydžov
Jindra
Miroslav
USK Praha
Jiroušová
Kristýna
Sokol Praha Vršovice
Jobek
Mikuláš
Judo Příbram
Johánek
David
Sk Judo Poběžovice
Kabelková
Karolína
Judo ELITE Praha
Kaletová
Magdalena
Judo ELITE Praha
Kalousek
Daniel
Junior Judo Brno
Kapsia
Stanislav
Judo Beskydy
Kapsia
Václav
Judo Beskydy
Kašák
Hubert
Tsc Turnov
Kempný
Ondřej
Judo Club Havířov
Klement
Vojtěch
Sk Judo Liberec
Klím
Lukáš
Sokol Praha Vršovice
Klouček
Štěpán
Judoklub Pardubice
Kněžourek
Matyáš
Sokol Praha Vršovice
Knoedlseder
Verena
Sokol Žižkov II
Kočárek
Ondřej
Judo Víc Než Sport
Kočí
Iveta
Judo Beskydy
Kocourek
Šimon
Judo Club Hradec Králové
Kokešová
Alexandra
1. JC Baník Ostrava
Kolařík
Matěj
Judo Club Kyklop
Kopecký
Matěj
AŠ Ml. Boleslav
Korčáková
Markéta
SKP Zlín
Korch
Kryštof Martin
Judoklub Olomouc
Korec
Ondřej
Judo SG Plzeň
Košťák
Matyáš
Skp Judo Nový Bydžov
Kovalčíková
Kateřina
SKP Zlín
Král
Lukáš
AŠ Ml. Boleslav
Králová
Eliška
Judoklub Pardubice
Kremla
Daniel
Pro Sport Teplice
Kristen
Nicolas
1. JC Baník Ostrava
Křížek
Šimon
1. JC Baník Ostrava
Kroužková
Anna
Sokol Praha Vršovice
Kršňák
Filip
1. JC Baník Ostrava
Kubová
Anna
Judo Příbram
Kučera
Kristián
Judoclub Liberec
Kuric
Jan
Judo Český Těšín
Kuželová
Dominika
1. JC Baník Ostrava
Kvetsko
Artur
Sk Yawara Prague
Lavrukhin
Dobrynya
1. JC Baník Ostrava
Lazarová
Lucie
Jk Ddm Chlumec n.C.
Lhotzký
František
Judoklub Olomouc
Lindovský
Jiří
1. JC Baník Ostrava
Ludra
Lukáš
Start Kolín
Lupač
Vojtěch
SKP Zlín
Lyushyn
Mykola
Judoklub Olomouc
Macek
Lukáš
Sokol Žižkov II
Macháčková
Nicol
Judo Česká Lípa
Machala
Ondřej
JUDO Uherský Brod
Machková
Kamila
JK Jablonec n. N.
Marek
Ondřej
Judo Teplice
Marel
Tobiáš
SKP Zlín
Maroušek
Alex
Judo Academy Praha
Martinec
David
Judo Česká Třebová
Martinka
Josef
Judoclub Liberec
Marvánek
Ivoš
Sokol Praha Vršovice
Masopust
Matěj
Start Kolín
Menšík
Ondřej
Judo Beskydy
Micák
Ondřej
Judo Club Hradec Králové
Mikeš
David Nataniel
Slávia Kroměříž
Mikeš
Martin
Judoklub Olomouc
Mirga
Jiří
Judo Český Těšín
Mitkov
Petr
USK Praha
Mladý
Vít
Spartak Velká Bíteš
Mlsová
Ema
Sokol Judo Club Blatná
Morales
Armando David
Slávia Kroměříž
Morava
Marek
Sk Judo Jihlava
Moravcová
Victorie
Daitó Ryu - Pardubice
Morávek
Martin
Skp Judo Nový Bydžov
Moravík
Jan
Judo Česká Lípa
Mošnová
Stefanie
Kralupy
Motyka
Dominik
1. JC Baník Ostrava
Moučka
Daniel
Judo Club Kyklop
Moučka
Tomáš
Judo Club Kyklop
Mrázek
Jan
SKKP Brno
Mudrochová
Veronika
Judo Dragons
Müller
Jiří
Pro Sport Teplice
Musilová
Barbora
Judo České Budějovice
Myška
Vítek
Jk Ddm Chlumec n.C.
Nechvátal
Radek
Spartak Třebíč
Němcová
Barbora
JUDO Uherský Brod
Nevečeřal
Vít
Ddm Děčín
Nikodým
Matouš
Sokol Jihlava
Novobilský
Václav
Slezan Opava
Novotný
Viktor
Judo SG Plzeň
Nový
Jakub
Judo-Club Domažlice
Otáhal
Jáchym
Judo Club Kyklop
Otevřel
Filip
ENERGY JUDO TEAM
Pačuta
Ladislav
1. JC Baník Ostrava
Pastornický
Ladislav
Msk Judo Karviná
Pastuszková
Adéla
Judo Ddm Hradec Králové
Paulen
Jakub
SKKP Brno
Pavlíček
Přemysl
Vtž Chomutov
Pecha
Luboš
Sokol Mohelnice
Pistovčák
Viktor
Pro Sport Teplice
Pleva
Jan
Judo Academy Praha
Plocar
Jonáš
Judo Kladno N62
Plšková
Simona
Tsc Turnov
Pobuda
David
Judo Academy Praha
Pokorná
Kristýna
ENERGY JUDO TEAM
Pokorný
Václav
Kralupy
Poltoranos
Petr
Slávia Kroměříž
Poltoranosová
Zuzana
Slávia Kroměříž
Potůček
Tomáš
1. JC Baník Ostrava
Prausová
Andrea
Judo Zš Sadová Čáslav
Princ
Jonáš
Daitó Ryu - Pardubice
Procházka
Ondřej
SKKP Brno
Prokeš
Václav
Pro Sport Teplice
Puchner
Matyáš
Sokol Dačice Centropen
Pulo
Tomáš
Judo Česká Lípa
Radimský
Šimon
Judo Zš Sadová Čáslav
Radosta
Martin
Sokol Praha Vršovice
Rapčanová
Alice
1. JC Baník Ostrava
Rapčanová
Silvie
1. JC Baník Ostrava
Raška
Tomáš
Judoklub Olomouc
Řešetková
Anna
ZŠ Výsluní Uh. Brod
Resutík
Adam
USK Praha
Roháček
Šimon
Judoclub Liberec
Rosenthal
Daniel
Sokol Žižkov II
Rudolf
Martin
Pro Sport Teplice
Rusu
Jonuc
Ac Sparta Praha Judo
Rúža
Lukáš
Sport Judo Litoměřice
Rybár
Marián
Judo Club Orlová
Rybová
Rozálie
Jc Litokan Litoměřice
Rychnovský
Adam
Sokol Jihlava
Salaj
Ondřej
SKP Zlín
Šarboch
Vít
Jc Litokan Litoměřice
Sasín
Matyáš
Judo Academy Praha
Ščerbová
Leona
TJ Ostrava
Scholzig
Alex
Slezan Opava
Scholzigová
Emma
Slezan Opava
Schoř
Adam
Judo Železo Hranice
Šebková
Tereza
Kralupy
Sedlák
Martin
Sokol Praha Vršovice
Šefrhans
Přemysl
Sokol Praha Vršovice
Segeš
Vojtěch
JK Jablonec n. N.
Ševčíková
Tereza
Ac Sparta Praha Judo
Šimáčková
Martina
Judo Dragons
Šimůnková
Adéla
USK Praha
Šitra
Jakub
Judo SG Plzeň
Siuda
Adam
1. JC Baník Ostrava
Šlejtr
Jan
Sokol Jihlava
Smejkal
Štěpán
Slavoj Polná
Sobek
David
Sokol Tábor
Solčán
Sebastian
Sk Město Frýdek-Místek
Šopinec
David
Judo Club Hradec Králové
Špaka
Filip
SKKP Brno
Špejtek
Filip
Judo Vysočina
Šplíchal
Pavel
Judo Club Kyklop
Steinberger
William
Skp Judo Nový Bydžov
Strouhal
David
Tatran Prachatice
Šubová
Jolana
Sokol Dědice
Sušický
Štefan
USK Praha
Svora
Adam
Jk Samuraj Adamov
Szatmári
Mark
Sokol Hradec Králové
Szilasi
Oliver
SKKP Brno
Szromková
Klára
Jc Litokan Litoměřice
Thirouard
Antoine Jakub
Judo Club Kyklop
Tichý
Jan
Judo Club Havířov
Tománek
Jan
ENERGY JUDO TEAM
Tomek
David
1. JC Baník Ostrava
Tomšů
Jakub
USK Praha
Trägner
Petr
Judo Teplice
Trousil
Karel
ENERGY JUDO TEAM
Tůmová
Karina
Judo ELITE Praha
Turček
Štěpán
Judo Blučina
Ubrýová
Terezie
Judoklub Pardubice
Uher
Pavel
SKKP Brno
Uhlář
Jan
SKP Zlín
Urban
Michael
Judo Dragons
Vachková
Jana
Sokol Praha Vršovice
Valach
Marek
Judo SG Plzeň
Valenta
Filip
Sk Judo Poběžovice
Vandriak
Gabriel
Judo Club Havířov
Vaněk
Jakub
Msk Judo Karviná
Vaněk
Michal
Judoklub Pardubice
Vašut
Dominik
Judo Železo Hranice
Vavřinová
Pavla
1. JC Baník Ostrava
Včelička
František
Judo Víc Než Sport
Verner
Jakub
Judo Česká Třebová
Veselá
Aneta
Skp Judo Nový Bydžov
Vidlák
Martin
Junior Judo Brno
Vinklárek
Adam
ENERGY JUDO TEAM
Vítek
Daniel
Tsc Turnov
Vítková
Nikola
Judo Ddm Hradec Králové
Vlach
Radek
Ddm Děčín
Vlachová
Johana
Judoclub Liberec
Vondrák
Matouš
Sokol Praha Vršovice
Vontor
Tomáš
1. JC Baník Ostrava
Vopálenský
Jaroslav
Judo Academy Praha
Vostřel
Vít
Judoclub Liberec
Vrána
Miloš
SKKP Brno
Vranova
Sára Anna
Judoklub Olomouc
Weber
Šimon
Judo-Club Domažlice
Zabloudilová
Barbora
Judo Club Kyklop
Zach
Jiří
SKKP Brno
Zacha
Viktor
Slavoj Polná
Žálková
Magdaléna
Judo Beskydy
Zaoral
Ondřej
Slávia Kroměříž
Zapadlová
Daniela
Sokol Hradec Králové
Zdeborová
Šárka
Sk Judo Poběžovice
Zedníková
Eliška
Judo Dragons
Zeman
Dominik
Sokol Praha Vršovice
Zemánková
Zora
Judo Česká Třebová
Zicho
Aleš
Judo Beskydy
Zink
Štěpán
Judoklub Olomouc
Zitová
Sára
USK Praha
Zvěřina
Jakub
Judo Club Kyklop